top of page

Zeměpisná hra

Zeměpisná hra Gehaul: učte se svým vlastním tempem a užijte si soutěžení!Máte rádi zeměpis? Chcete konzultovat a dozvědět se o administrativní oblasti jakékoli země na světě?Je to hra, ve které se objevují všechny regiony světa. Nevynecháváme žádnou zemi ani region. Marshallovy ostrovy a Vatikán žádné nemají!Jako velkou novinku je třeba poznamenat, že všechny odpovědi jsou v endonymní verzi názvu země a regionu. Pevně ​​věříme, že pokud se rádi učíme, mělo by to být se skutečným jménem, ​​se kterým se ztotožňujeme.A víte, co je nejlepší? Že vše je nakonfigurováno na základě spravedlivého algoritmu, který závisí na vás samotných a na rovných příležitostech.

 

Užijte si učení svým vlastním tempem. A samozřejmě: veškerá kritika je vítána, zvláště pokud je konstruktivní. Máme před sebou velký prostor pro zlepšení a dáme jasně najevo, že vám nasloucháme a uděláme vše, co je v našich silách.

 

Chceme vyvinout velké úsilí, abychom vytvořili nejúplnější a nejspravedlivější zeměpisnou hru. A postupem času vytvoříme další oblasti zaměřené na totální zábavu. Ve skutečnosti jsme vytvořili Daily Challenge, výzvu, abyste viděli, jak postupujete ve svém učení.

ŽÁDOST LIGA A JAZYKATakhle to je! Věříme, že nám můžete předat své obavy a zájmy. Uvidíme, máme jasno: Světový pohár bude a vše bude v endonymní verzi a rozhraní v angličtině, ale do té doby to pro The Haul a Pro Leagues chcete bez problémů ve svém vlastním jazyce.Jakmile obdržíme pět tisíc žádostí o překlad do vašeho jazyka, přistoupíme k překladu požadovaného. Ať už se jedná o rozhraní, nabídku a otázky nebo vše, tedy odpovědi ze zemí a regionů ve vašem jazyce.A samozřejmě se vás zeptáme, které nadnárodní ligy se chcete zúčastnit pro případ, že by vaše země měla potíže s dosažením minimální kvóty 500 hráčů, která je nutná pro vlastní národní nebo regionální ligu v Pro Leagues.

bottom of page