top of page

Гра Географія

Гра географія Gehaul: навчайтеся у своєму власному темпі та насолоджуйтеся змаганнями!

Ви любите географію? Бажаєте отримати консультацію та дізнатися про адміністративний регіон будь-якої країни світу?

Це гра, в якій фігурують усі регіони світу. Ми не опускаємо жодної країни чи регіону. Ну а на Маршаллових островах і Ватикані їх немає!

Як велике нововведення слід зазначити, що всі відповіді наведені в ендонімічній версії назви країни та регіону. Ми твердо переконані, що якщо ми хочемо вчитися, це має бути під справжнім іменем, з яким ми ідентифікуємо себе.

І знаєте, що найкраще? Щоб все було налаштовано за справедливим алгоритмом, який залежить від вас самих і базується на рівних можливостях.

 

Насолоджуйтесь навчанням у власному темпі. І, звичайно: будь-яка критика вітається, особливо якщо вона конструктивна. У нас попереду багато можливостей для вдосконалення, і ми дамо зрозуміти, що будемо слухати вас і робити все можливе.

 

Ми хочемо докласти чимало зусиль, щоб створити найбільш повну та чесну географічну гру. І з часом ми створимо більше зон, орієнтованих на загальне задоволення. Фактично, ми створили щоденне завдання, завдання, щоб побачити, як ви прогресуєте у своєму навчанні.

ЛІГА ТА МОВНИЙ ЗАПИТ

Ось так воно і є! Ми віримо, що ви можете передати нам свої проблеми та інтереси. Давайте подивимося, ми чітко розуміємо: буде Чемпіонат світу, і все буде в ендонімній версії та інтерфейсі англійською мовою, але тим часом для The Haul і Pro Leagues ви хочете, щоб це була ваша рідна мова, без жодних проблем.

Як тільки ми отримаємо п’ять тисяч запитів на переклад вашою мовою, ми приступимо до перекладу того, що запитується. Будь то інтерфейс, меню та запитання чи все, тобто відповіді з країн і регіонів вашою мовою.

І, звичайно, ми запитуємо вас, у якій наднаціональній лізі ви хочете брати участь, якщо вашій країні буде важко досягти мінімальної квоти в 500 гравців, необхідної для створення власної національної чи регіональної ліги в Pro Leagues.

bottom of page