top of page

Gra geograficzna

Gra geograficzna Gehaul — ucz się we własnym tempie i ciesz się rywalizacją!

Czy lubisz geografię? Chcesz skonsultować się i poznać region administracyjny dowolnego kraju na świecie?

Jest to gra, w której pojawiają się wszystkie regiony świata. Nie pomijamy żadnego kraju ani regionu. Cóż, Wyspy Marshalla i Watykan nie mają żadnych!

Jako wielką innowację należy zaznaczyć, że wszystkie odpowiedzi znajdują się w endonimicznej wersji nazwy kraju i regionu. Jesteśmy głęboko przekonani, że jeśli lubimy się uczyć, to pod prawdziwym imieniem, z którym się identyfikujemy.

A wiesz co jest najlepsze? Że wszystko jest skonfigurowane w oparciu o uczciwy algorytm, który zależy od Ciebie i opiera się na równych szansach.

 

Ciesz się nauką we własnym tempie. I oczywiście: wszelka krytyka jest mile widziana, szczególnie jeśli jest konstruktywna. Mamy przed sobą wiele do poprawy i jasno damy do zrozumienia, że ​​wysłuchamy Cię i zrobimy wszystko, co w naszej mocy.

 

Chcemy dołożyć wszelkich starań, aby stworzyć jak najbardziej kompletną i uczciwą grę geograficzną. A z czasem będziemy tworzyć kolejne obszary, nastawione na totalną zabawę. W rzeczywistości stworzyliśmy Daily Challenge, wyzwanie, które pozwala zobaczyć, jak robisz postępy w nauce.

ZAPYTANIE O LIGĘ I JĘZYK

Tak właśnie jest! Wierzymy, że możesz przekazać nam swoje obawy i zainteresowania. Zobaczmy, mamy jasność: będzie World Cup i wszystko będzie w wersji endonimicznej i interfejsie w języku angielskim, ale w międzyczasie w przypadku The Haul i Pro Leagues chcesz to zrobić w swoim własnym języku, bez żadnego problemu.

Gdy tylko otrzymamy pięć tysięcy próśb o tłumaczenie na Twój język, przystąpimy do tłumaczenia żądanych treści. Niezależnie od tego, czy jest to interfejs, menu i pytania, czy wszystko, czyli odpowiedzi z krajów i regionów w Twoim języku.

I oczywiście pytamy Cię, w której lidze ponadnarodowej chcesz uczestniczyć, na wypadek gdyby Twój kraj miał trudności z osiągnięciem minimalnej liczby 500 graczy wymaganej do posiadania własnej ligi krajowej lub regionalnej w Pro Leagues.

bottom of page