top of page

Geografická hra

Geografická hra Gehaul: učte sa vlastným tempom a užívajte si súťaženie!

Máte radi geografiu? Chcete sa poradiť a dozvedieť sa o administratívnom regióne ktorejkoľvek krajiny na svete?

Je to hra, v ktorej sa objavia všetky regióny sveta. Nevynechávame žiadnu krajinu ani región. No Marshallove ostrovy a Vatikán žiadne nemajú!

Ako veľkú novinku treba poznamenať, že všetky odpovede sú v endonymnej verzii názvu krajiny a regiónu. Pevne veríme, že ak sa radi učíme, malo by to byť so skutočným menom, s ktorým sa stotožňujeme.

A vieš čo je najlepšie? Že všetko je nakonfigurované na základe spravodlivého algoritmu, ktorý závisí od vás a na základe rovnakých príležitostí.

 

Užite si učenie vlastným tempom. A samozrejme: každá kritika je vítaná, najmä ak je konštruktívna. Máme pred sebou veľký priestor na zlepšenie a dáme vám jasne najavo, že vás budeme počúvať a robiť všetko, čo je v našich silách.

 

Chceme vynaložiť veľké úsilie na vytvorenie čo najkompletnejšej a najspravodlivejšej zemepisnej hry. A časom vytvoríme ďalšie oblasti zamerané na totálnu zábavu. V skutočnosti sme vytvorili dennú výzvu, výzvu, aby ste videli, ako napredujete vo svojom učení.

LIGA A JAZYKOVÁ ŽIADOSŤ

Tak to je! Veríme, že nám môžete odovzdať svoje obavy a záujmy. Uvidíme, máme jasno: budú Majstrovstvá sveta a všetko bude v endonymnej verzii a rozhraní v angličtine, ale medzitým to pre The Haul a Pro Leagues chcete bez problémov vo svojom vlastnom jazyku.

Hneď ako dostaneme päťtisíc žiadostí o preklad do vášho jazyka, pristúpime k prekladu požadovaného. Či už je to rozhranie, menu a otázky alebo všetko, teda odpovede z krajín a regiónov vo vašom jazyku.

A samozrejme sa vás pýtame, ktorej nadnárodnej ligy sa chcete zúčastniť v prípade, že vaša krajina ťažko dosiahne minimálnu kvótu 500 hráčov, ktorá je potrebná na to, aby mala vlastnú národnú alebo regionálnu ligu v Pro Leagues.

bottom of page