top of page

Coğrafya Oyunu

Gehaul Coğrafya Oyunu - Kendi hızınızda öğrenin ve rekabetin tadını çıkarın!

Coğrafyayı seviyor musun? Dünyadaki herhangi bir ülkenin idari bölgesine danışmak ve hakkında bilgi edinmek ister misiniz?

Dünyanın her bölgesinin yer aldığı bir oyundur. Hiçbir ülkeyi veya bölgeyi ihmal etmiyoruz. Marshall Adaları ve Vatikan'da hiç yok!

Büyük bir yenilik olarak, tüm cevapların ülke ve bölge adının anonim versiyonunda yer aldığını belirtmek gerekir. Öğrenmeyi seviyorsak bunun, kendimizi özdeşleştirdiğimiz gerçek isimle olması gerektiğine kesinlikle inanıyoruz.

Ve en iyisi ne biliyor musun? Her şeyin kendinize bağlı ve fırsat eşitliğini esas alan adil bir algoritmaya göre yapılandırılması.

 

Kendi hızınızda öğrenmenin tadını çıkarın. Ve elbette: her türlü eleştiri memnuniyetle karşılanır, özellikle de yapıcı ise. Önümüzde geliştirilecek çok yer var ve sizi dinleyeceğimizi ve elimizden gelen her şeyi yapacağımızı açıkça belirteceğiz.

 

En eksiksiz ve adil coğrafya oyununu yaratmak için büyük çaba harcamak istiyoruz. Zamanla tamamen eğlenceye odaklanan daha fazla alan yaratacağız. Aslında, öğrenmenizde nasıl ilerlediğinizi görmek için bir meydan okuma olan Günlük Mücadeleyi yarattık.

LİG VE DİL İSTEĞİ

İşte böyle! Endişelerinizi ve ilgi alanlarınızı bize iletebileceğinize inanıyoruz. Bakalım, netiz: Bir Dünya Kupası olacak ve her şey isimsiz bir versiyonda ve İngilizce arayüzde olacak, ancak bu arada The Haul ve Pro Leagues için bunu kendi dilinizde, hiçbir sorun yaşamadan istiyorsunuz.

Dilinize çeviri için beş bin istek alır almaz, istenenleri çevirmeye başlayacağız. Arayüz olsun, menü olsun, sorular olsun, her şey olsun, yani ülke ve bölgelerden gelen cevaplar sizin dilinizde.

Ve elbette, ülkenizin Pro Leagues kendi ulusal veya bölgesel ligine sahip olmak için gereken minimum 500 oyunculuk kotaya ulaşmakta zorlanması durumunda hangi uluslarüstü lige katılmak istediğinizi soruyoruz.

bottom of page