top of page

بازی جغرافیا

بازی جغرافیا. Gehaul: با سرعت خود یاد بگیرید و از رقابت لذت ببرید!

آیا شما عاشق جغرافیا هستید؟ آیا می خواهید در مورد یک منطقه اداری از هر کشوری در جهان مشاوره و اطلاعات کسب کنید؟

این یک بازی است که در آن تمام مناطق جهان ظاهر می شود. ما هیچ کشور یا منطقه ای را حذف نمی کنیم. خب جزایر مارشال و واتیکان هم ندارند!

به عنوان یک نوآوری بزرگ، لازم به ذکر است که تمامی پاسخ ها در نسخه نامی نام کشور و منطقه می باشد. ما کاملاً معتقدیم که اگر دوست داریم یاد بگیریم باید با نام واقعی باشد که با آن همذات پنداری می کنیم.

و می دانید بهترین چیست؟ اینکه همه چیز بر اساس یک الگوریتم منصفانه پیکربندی شده است که به خودتان و بر اساس فرصت های برابر بستگی دارد.

 

از یادگیری با سرعت خود لذت ببرید. و البته: از هر انتقادی استقبال می شود، به خصوص اگر سازنده باشد. ما فضای زیادی برای پیشرفت در پیش داریم و به صراحت خواهیم گفت که به شما گوش خواهیم داد و هر کاری از دستمان بر بیاید انجام خواهیم داد.

 

ما می خواهیم تلاش زیادی برای ایجاد کامل ترین و منصفانه ترین بازی جغرافیا انجام دهیم. و با گذشت زمان مناطق بیشتری را ایجاد خواهیم کرد که بر سرگرمی کامل متمرکز است. در واقع، ما چالش روزانه را ایجاد کرده ایم، چالشی برای اینکه ببینیم چگونه در یادگیری خود پیشرفت می کنید.

درخواست لیگ و زبان

همینطوریه! ما معتقدیم که شما می توانید نگرانی ها و علایق خود را به ما منتقل کنید. بیایید ببینیم، ما واضح هستیم: یک جام جهانی وجود خواهد داشت و همه چیز در یک نسخه نامشخص و رابط به زبان انگلیسی خواهد بود، اما در این بین، برای The Haul و Pro Leagues شما آن را به زبان خود بدون هیچ مشکلی می خواهید.

به محض دریافت پنج هزار درخواست برای ترجمه به زبان شما، به ترجمه مطالب درخواستی ادامه خواهیم داد. چه رابط کاربری، منو و سؤالات یا همه چیز باشد، یعنی پاسخ کشورها و مناطق به زبان شما.

و البته ما از شما می‌پرسیم که در صورتی که کشورتان برای رسیدن به حداقل سهمیه 500 بازیکن برای داشتن لیگ ملی یا منطقه‌ای خود در لیگ‌های حرفه‌ای مشکل داشته باشد، می‌خواهید در کدام لیگ فراملی شرکت کنید.

bottom of page