top of page

Geografijos žaidimas

Gehaul Geografijos žaidimas – mokykitės savo tempu ir mėgaukitės varžybomis!

Ar tau patinka geografija? Ar norite pasikonsultuoti ir sužinoti apie bet kurios pasaulio šalies administracinį regioną?

Tai žaidimas, kuriame pasirodo visi pasaulio regionai. Nepraleidžiame nė vienos šalies ar regiono. Na, Maršalo salos ir Vatikanas jų neturi!

Kaip puiki naujovė, reikia pažymėti, kad visi atsakymai yra šalies ir regiono pavadinimo endoniminėje versijoje. Mes tvirtai tikime, kad jei mums patinka mokytis, tai turėtų būti su tikruoju vardu, su kuriuo tapatiname.

Ir žinote, kas geriausia? Kad viskas būtų sukonfigūruota pagal teisingą algoritmą, kuris priklauso nuo jūsų pačių ir paremtas lygiomis galimybėmis.

 

Mėgaukitės mokymusi savo tempu. Ir, žinoma: visa kritika yra sveikintina, ypač jei ji konstruktyvi. Mūsų laukia daug kur tobulėti ir aiškiai pasakysime, kad išklausysime jūsų ir padarysime viską, ką galime.

 

Norime dėti daug pastangų, kad sukurtume kuo išsamesnį ir teisingiausią geografijos žaidimą. Ir laikui bėgant sukursime daugiau sričių, orientuotų į visišką pramogą. Tiesą sakant, mes sukūrėme The Daily Challenge – iššūkį pamatyti, kaip sekasi mokytis.

LYGOS IR KALBOS PRAŠYMAS

Štai kaip yra! Tikime, kad galite perduoti mums savo rūpesčius ir interesus. Pažiūrėkime, mums aišku: bus pasaulio čempionatas ir viskas bus įvardinta versija ir sąsaja anglų kalba, bet tuo tarpu The Haul ir Pro Leagues norisi savo kalba, be jokių problemų.

Kai tik gausime penkis tūkstančius užklausų dėl vertimo į jūsų kalbą, pradėsime versti tai, ko prašoma. Nesvarbu, ar tai sąsaja, meniu ir klausimai, ar viskas, tai yra šalių ir regionų atsakymai jūsų kalba.

Ir, žinoma, klausiame jūsų, kurioje viršnacionalinėje lygoje norite dalyvauti, jei jūsų šaliai sunku pasiekti minimalią 500 žaidėjų kvotą, reikalingą turėti savo nacionalinę ar regioninę lygą Pro lygose.

bottom of page