top of page

Ģeogrāfijas spēle

Gehaul ģeogrāfijas spēle - mācieties savā tempā un izbaudiet sacensības!

Vai jums patīk ģeogrāfija? Vai vēlaties konsultēties un uzzināt par jebkuras pasaules valsts administratīvo reģionu?

Tā ir spēle, kurā parādās visi pasaules reģioni. Mēs neizlaižam nevienu valsti vai reģionu. Nu Māršala salām un Vatikānam tādas nav!

Kā lielisku jauninājumu vēlos izcelt, ka visas atbildes ir valsts un reģiona nosaukuma endonīmajā versijā. Mēs esam stingri pārliecināti, ka mums ir jāmācās mācīties vienam no otra.

Un jūs zināt, kas ir labākais? Ka viss ir konfigurēts pēc godīga algoritma, kas ir atkarīgs no tevis paša un balstās uz vienlīdzīgām iespējām.

 

Izbaudiet mācīšanos savā tempā. Un, protams: visa kritika ir apsveicama, it īpaši, ja tā ir konstruktīva. Mūs gaida daudz uzlabojumu, un mēs skaidri norādīsim, ka uzklausīsim jūs un darīsim visu, kas mūsu spēkos.

 

Mēs vēlamies pielikt lielas pūles, lai izveidotu vispilnīgāko un godīgāko ģeogrāfijas spēli. Un laika gaitā mēs izveidosim vairāk apgabalu, kas vērsti uz pilnīgu jautrību. Patiesībā mēs esam izveidojuši Daily Challenge — izaicinājumu, lai redzētu, kā jums progresē mācīšanās.

LĪGAS UN VALODAS PIEPRASĪJUMS

Tā tas ir! Mēs uzskatām, ka varat nodot mums savas bažas un intereses. Redzēsim, mums ir skaidrs: būs Pasaules kauss un viss būs endonīmā versijā un interfeisā angļu valodā, bet tikmēr The Haul un Pro Leagues bez problēmām vēlaties to savā valodā.

Tiklīdz būsim saņēmuši piecus tūkstošus tulkojumu pieprasījumu jūsu valodā, mēs turpināsim pieprasīto tulkošanu. Neatkarīgi no tā, vai tā ir saskarne, izvēlne un jautājumi vai viss, tas ir, atbildes no valstīm un reģioniem jūsu valodā.

Un, protams, mēs jums jautāsim, kurā pārnacionālajā līgā vēlaties piedalīties, ja jūsu valstij ir grūti sasniegt minimālo 500 spēlētāju kvotu, kas nepieciešama, lai būtu sava nacionālā vai reģionālā līga Pro līgās.

bottom of page