top of page

Geograafiamäng

Geograafia mäng Gehaul: õppige omas tempos ja nautige võistlemist!

Kas sa armastad geograafiat? Kas soovite konsulteerida ja õppida mõne maailma riigi halduspiirkonna kohta?

See on mäng, milles esinevad kõik maailma piirkonnad. Me ei jäta vahele ühtegi riiki ega piirkonda. Noh, Marshalli saartel ja Vatikanis pole ühtegi!

Suure uuendusena tuleb märkida, et kõik vastused on riigi ja piirkonna nime endonüümses versioonis. Usume kindlalt, et kui meile meeldib õppida, peaks see olema õige nimega, millega me samastume.

Ja teate, mis on parim? Et kõik on seadistatud ausa algoritmi alusel, mis sõltub sinust endast ja lähtub võrdsetest võimalustest.

 

Nautige õppimist omas tempos. Ja muidugi: igasugune kriitika on teretulnud, eriti kui see on konstruktiivne. Meil on ees palju arenguruumi ja anname mõista, et kuulame teid ja teeme kõik endast oleneva.

 

Tahame teha suuri jõupingutusi, et luua võimalikult terviklik ja õiglane geograafiamäng. Ja aja jooksul loome rohkem alasid, mis keskenduvad täielikule lõbususele. Tegelikult oleme loonud Daily Challenge'i, väljakutse, et näha, kuidas teie õppimises edeneb.

LIIGA JA KEELE SOOV

Nii see on! Usume, et saate oma mured ja huvid meile edastada. Vaatame, meil on selge: tuleb MM ja kõik on endonüümses versioonis ja ingliskeelses liideses, kuid seniks tahate The Haul ja Pro Leagues jaoks seda ilma probleemideta oma keeles.

Niipea kui saame viis tuhat teie keelde tõlkimise taotlust, jätkame taotletud tõlkimisega. Olgu selleks liides, menüü ja küsimused või kõik, see tähendab riikide ja piirkondade vastused teie keeles.

Ja loomulikult küsime teilt, millises riigiüleses liigas soovite osaleda, kui teie riigil on raskusi 500 mängija miinimumkvoodi saavutamisega, mis on nõutav oma rahvusliku või piirkondliku liiga Pro Liigas omamiseks.

bottom of page